Loading...

KAPCSOLAT

Töltsük ki a mezőket magyarul:

KÉRDÉSED VAN?

Tel.
+36 30 397 10 49
Cím
Magyarország 2013 Pomáz, Majdán u. 1., Magyar Vár Tábor
Az üzenethez minden mezőt szükséges kitölteni.
Magyarország
Edzők:
Némethy Christoph -Vezető edző Nyitrai-Berdin Bianka - Lovasedző
Cím: 2013 Pomáz, Majdán utca 1., Magyar Vár Tábor
Telefon: +36 30 397 1049
E-mail: nemethy.academy@gmail.com
Anglia
Claire Sawyer BHAA
info@bhaa.org.uk
BELGIUM
John Batta
john.batta@orange.fr
Bulgária
Dimitar Trukanov
DÉL-AFRIKAI KÖZTÁRSASÁG
Daniel Griffin
gangsgriffin@gmail.com
Jaco Jacobs
jaco@africangrain.co.za
FINNORSZÁG
Anna Minkkinen
anna.esraja@gmail.com
Katarina Cozmei
livingarrowhba@gmail.com
FRANCIAORSZÁG
Alan Le Gall
alan.legall@gmail.com
Bénédicte Opoix,
Poney Club des Ecuries de Jouy
bopoix@free.fr
Boyrie Guillaume
cedescostieres@hotmail.fr
Gaël et Cécile
IMBERT
Tir à l'Arc à Cheval des Egageries
ce.egageries@orange.fr
GÖRÖGORSZÁG
Aristotle Hercules Kalentzis
"Greek Centaurs"
hellenichorsebackarchery@gmail.com
HOLLANDIA
Claire Hagen
horsebackarchersofholland@
gmail.com
Arno Hendriks
arnohendriks@gmail.com
IRAN
Ali Ghoorchian
aghoorchian@yahoo.com
ÍRORSZÁG
Andrew Ó Donnghaile
KANADA
Robert Borsos
borsostorzs@gmail.com
KAZAHSZTÁN
Yeldos Badashev
Yeldos_badashev@mail.ru
KOREA
Erdene Endi
jejuendi@gmail.com
LENGYELORSZÁG
Anna Sterczyńska
a.sterczynska@gmail.com
Wojtek Osiecki
stajnia.grom@vp.pl
LUXEMBURG
Nico Thielen
Thielennico@gmail.com
MALAJZIA
Zizan Al Atiq
zizanalatiq23@gmail.com
MONGÓLIA
Sh. Tsogtkhuu
khanmongol@yahoo.com
NÉMETORSZÁG
Sandra Pfister
steigerwald.erlebnishof@
googlemail.com
Patricia King
patricia@hpr-king.de
Suzanna Lutz
sugekaan@t-online.de
Olaszország
Manuele Gualdana
gualdanamanuele@gmail.com
Stefano summa
lavalledeicavalliatella@gmail.com
Oroszország
Сергей Одиноков
oca71@mail.ru
Románia
Mihai Cozmei
livingarrowhba@gmail.com
Simon Lajos
lajos_simon@yahoo.ca
Svédország
Ann-Sofie Wredendal
Info@hasteriet.com
Szerbia
*Feltöltés alatt
Törökország
Emrah Koç
mustafaemrahkoc@gmail.com
USA
Greg Ogburn
ma3ihaarep@gmail.com

Fotókat készítette:

Jeanne Shepherd Harford (Genie Images)
Laszloczky Viktória
Lizicska Péter
Maucha Gergő
Mukk Sándor
Mukkné Tóth Edith
Pfliegel Bálint
Tóth Katalin
Vincent McLean

és még számos akadémiai tag, valamint segítő. Köszönjük a munkájukat.

TÉRKÉP
Close the map